Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz

Lokalizacja: , Polska
Praca Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.pl zatrudni  opiekunów/ Support workers z angielskim do opieki nad osobami starszymi w ich domach. Praca jako opiekun Support Worker – praca polega na wspomaganiu podopiecznych osób starszych  w codziennych czynnościach w ich domach. Praca obejmuje zapewnienie opieki dla kilku podopiecznych mieszkających w danym rejonie - lokalizacja Gloucester  i rejon hrabstwa Gloucestershire. Ze względu na pracę w terenie wymagane jest prawo jazdy. Pracodawca zapewnia samochód służbowy,  system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale ważna jest empatia i chęć do pomagania innym, umiejętność rozumienia potrzeb osób niepełnosprawnych, chęć do pracy z nimi i zaangażowanie w pracę. 


Wymagania

znajomość języka angielskiego
empatia i dobre umiejętności rozumienia i komunikacji z innymi
Doświadczenie w pracy jako support worker nie jest wymagane, ale mile widziane i pomoce będzie wykształcenie związane z opieką czy edukacją, woluntariat czy prywatne doświadczenie z osobami potrzebującymi pomocy i wsparcia.
prawo jazdy i gotowość jazdy samochodem w UK
gotowość do podjęcia pracy w UK od lutego 2019 /lub poźniejszy termin do ustalenia


 

Oferujemy

Wynagrodzenie: 10 funtów/ godz. brutto, praca weekendy 13 funtów/godz, bank holiday, 16 funtów/ godz
Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy, pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkania
Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach
zamieszkanie - zapewnione przez pracodawcę koszt 90 funtów/ tydz ( single room z opłatami)
Kontrakt na min 35 godz/tydz (+ możliwość pracy w nadgodzinach) podpisywany bezpośrednio z  pracodawcą brytyjskim
Rozmowa z pracodawcą pilnie na SKYPE

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1796 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Support Worker praca Gloucester UK 10.00 gbp/ godz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Magazynier

Wrocław, dolnośląskie


Młodszy specjalista ds. Kontroli jakości

Nowa Wieś Lęborska, pomorskie