Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i współpracę w grupie, chętnie angażujesz się w wykonywane zadania, masz niespożytą energię i głowę pełną pomysłów - dołącz do zespołu Burger King !

Obowiązki:
  • Obsługa klienta i dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji zgodnie ze standardami Burger King
  • Praca w zespole i udział w realizacji celów restauracji
Wymagania:
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna
Oferujemy:
  • Ciekawa i stabilna praca pełna wyzwań
  • Zapewniamy profesjonalne szkolenia
  • Możliwość awansu
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Premie za dobre wyniki w pracy

Szukasz pracy jako Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Restauracji Burger King Avenida Poznań, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.