SEO Executive

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca SEO Executive

SEO Executive
Warszawa
NR REF.: 1118227

Twoja następna firma
Nasz Klient to firma będąca jednym z globalnych liderów w obszarze online financial trading. To miejsce, w którym na co dzień będziesz miał styczność z najbardziej konkurencyjnymi i innowacyjnymi usługami transakcyjnymi dla Klientów w skali globalnej.


Twoje następne stanowisko

Jako SEO Executive będziesz wspierał wszelkie działania w obszarze SEO. Do Twoich zadań będzie należało wspieranie zespołu SEO w prowadzeniu wszelkich działań (on-site and off) aby poprawić kluczowe wskaźniki i uzyskać znaczny wzrost ROI. Będziesz odpowiadał za pomoc w tworzeniu nowych stron i treści, aby poprawić ogólną widoczność marki oraz za analizę backlook footprint i proaktywne działania mające na celu identyfikację i zapobieganie negatywnemu SEO. Będziesz blisko współpracował z zespołami Digital, Marketing i Web Development oraz biurami regionalnymi w celu zidentyfikowania obszarów rozwoju SEO a także będziesz monitorował zgłoszenia w Jira aby zapewnić ich prawidłowe wdrożenie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Niezbędna na tym stanowisku jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poprzednie doświadczenie SEO obejmujące działania strategiczne i praktyczne (np. on-site, content, link-building i tactical SEO), pasja i zainteresowanie obszarem SEO i Digital Marketing, wiedza techniczna - podstawowe zrozumienie analityki i sposobu działania wyszukiwarek, dobra znajomość Excel, umiejętność zarządzania projektem i zdolności organizacyjne oraz komunikatywność i umiejętności prezentacyjne. Nie jest to warunek konieczny ale dobrze jeśli posiadasz znajomość CMS, HTML, CSS lub dowolnego języka programowania, masz doświadczenie lub znajomość transakcji CFD, interesujesz się produktami i rynkami finansowymi lub ekonomią.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w międzynarodowych strukturach dynamicznej organizacji zrzeszających pasjonatów w swojej dziedzinie, bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów oraz dużą samodzielność i możliwości dalszego rozwoju.

Dodatkowe Informacje

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 1462 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako SEO Executive

Jaka oferta pracy na stanowisku: SEO Executive w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SEO Executive Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SEO Executive, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.