Elektryk Automatyk

LeasingTeam Group Góra Kalwaria Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk Automatyk​


Zadania:

 • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych pod kątem elektryki/ automatyki;
 • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych;
 • Nadzór nad dokumentacją maszyn i instrukcjami przeglądów.

Wymagania:

 • Wykształcenie techniczne elektryczne, elektromechaniczne lub elektroniczne;
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Wiedza z zakresu automatyki, elektroniki;
 • Umiejętność czytania schematów automatyki;
  Mile widziane: wiedza z zakresu programowania sterowników PLC.

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w znanej firmie produkcyjnej w ramach umowy o pracę;
 • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne;
 • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: ryczałt na dojazd do pracy, nauka języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, Benefitsystem, zwrot za pranie.

 

 

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elektryk Automatyk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk Automatyk w miejscowości: Góra Kalwaria jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk Automatyk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk Automatyk, praca w Góra Kalwaria dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik McCafé

Góra Kalwaria, mazowieckie


Lider gościnności

Góra Kalwaria, mazowieckie


Pracownik Inwentaryzacji

Góra Kalwaria, mazowieckie


Pracownik Ochrony- Łomianki

Łomianki, mazowieckie