Programista C# (mid)

Teamquest Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Dla firmy z 27-letnią tradycją, z Klientami z ponad 130 krajów, dystrybutora komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej, poszukujemy: Programista C# (mid)

Obowiązki:

  • Analizowanie możliwości rozwoju systemu
  • Przygotowywanie nowych funkcjonalności
  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • Reagowanie na zgłaszane problemy
  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań
  • Łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości C#, .Net Framework, WinForms/WPF
  • Dobrej znajomości MS SQL
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Ciągłego poszerzania swojej wiedzy i chęci podejmowania trudnych wyzwań
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
  • Umiejętności pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • Komunikatywności
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość przynajmniej jednego narzędzia do wersjonowania kodu: GIT, SVN
    • Znajomość wzorców projektowych
    • Znajomość zasad SOLID

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Gdzie szukać pracy jako Programista C# (mid)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista C# (mid) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista C# (mid) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C# (mid) , praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.