Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Mechatronik

Data: 24-01-2019, do końca 4 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie
Praca Mechatronik

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Mechatronik

Opis stanowiska
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • Prewencja w zakresie utrzymania maszyn
  • Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn CNC
  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu: elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń
Wymagania
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej i obrabiarek CNC
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Doświadczenie zawodowe związane z diagnozą, konserwacją i naprawą maszyn
  • Znajomość sterowników PLC: SIEMENS i FANUC
  • Wiedza z zakresu TPM, Lean
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
Oferujemy
  • ZFŚS (tzw. "wczasy pod gruszą", premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych)
  • Premię za polecenie pracownika do pracy
  • Nagrodę za staż
  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez pracodawcę)
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Urodzinowe upominki
  • Spotkania integracyjne dla pracowników
  • Kurs j. angielskiego i niemieckiego na terenie firmy w całości finansowany przez pracodawcę
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Szukasz pracy jako Mechatronik

Oferta pracy na stanowisku: Mechatronik w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mechatronik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechatronik, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Mechatronik, Gliwice

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Area Manager ds. Logistyki

Szczecin, zachodniopomorskie

Dyrektor produkcji (branża automotive)

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Team Leader (E-commerce)

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy