Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000)

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie
Data: 24-01-2019, do końca 33 dni
Praca Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000)

Opis stanowiska
  • projektowanie schematów hydraulicznych układów napędowych i roboczych w maszynach budowlanych
  • projektowanie i obliczanie napędów hydraulicznych
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • praca w programie Creo Parametric, rysowanie modeli 3D w systemie "top down design" i wykonywanie rysunków 2D
  • zarządzanie dokumentacją techniczną w programie Windchill
  • korzystanie z norm międzynarodowych EN, ISO i zakładowych warunków technicznych
  • śledzenie rozwoju funkcji oraz zmian instalacji hydraulicznych w maszynach budowlanych u konkurencji
Wymagania
  • wykształcenie techniczne (mile widziany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, specjalności związane z projektowaniem układów hydrauliki siłowej)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane: projektowanie i obliczanie napędów hydraulicznych, zasady doboru elementów hydraulicznych, projektowanie schematów hydraulicznych układów napędowych i roboczych w maszynach budowlanych)
  • znajomość programów projektowych m.in. Creo, lub innego do tworzenia i modelowania 3D
  • znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • kreatywność i zdolność do pracy w zespole projektowym
    Mile widziane:
  • znajomość programu do zarządzania dokumentacją techniczną Windchill lub funkcjonalnie podobnego
Oferujemy
  • międzynarodowe środowisko pracy, w którym będziesz miał okazję spotykać na co dzień inspirujących ludzi
  • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny, a w tym dofinansowanie wakacji
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. kursy języka angielskiego i języka chińskiego)

Szukasz pracy jako Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000) w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Konstruktor - Hydraulik (nr ref.: 10000), praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.