Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

Gi Group Sp.z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Analiza umów pod kątem zapisów dotyczących fakturowania

• Pozyskiwanie i księgowanie odczytów liczników urządzeń w celu cyklicznego rozliczenia kontraktu

• Generowanie i księgowanie faktur vat – w zgodzie z zapisami kontraktów,    zamówień umów i przepisów w tym zakresie prawa podatkowego

• Obsługa administracyjna w zakresie księgowanych faktur vat (wysyłka do Klienta, wystawianie duplikatów faktur, obsługa not korygujących)

• Rozpatrywanie ewentualnych reklamacji w zakresie prawidłowości wystawionej faktury

• Współpraca z działami wewnętrznymi

• Sporządzanie zestawień i raportów dla Klientów, Przełożonego i wewnętrzne potrzeby

• Końcowe rozliczenia kontraktów – zgodne z ich zapisami i wewnętrznymi procedurami

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki finansowe lub administracyjne

• Doświadczenie w zakresie obsługi i wystawiania faktur vat

• Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta

• Znajomość podstawowych przepisów dotyczących prawa podatkowego w zakresie wystawiania faktur vat będzie dodatkowym atutem

• Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, zorganizowanie

• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Umowę o pracę tymczasową

• Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji

• Możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

• Szkolenie wdrażające i niezbędne narzędzia pracy

• Miłą atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.