Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA

Data: 11-01-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Stare Załubice , mazowieckie

Nasza Cukiernia została założona w 1999 roku przez Teresę i Mirosława Gmurczyk, którzy z miłością do pieczenia i przy użyciu jedynie naturalnych składników do dziś karmią swoich klientów produktami, których smak, wygląd i aromat kojarzy się nam wszystkim z pyszną kuchnią naszych mam i babć.

W roku 2009 w działalność cukierni włączyła się ich córka Ania, która z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem zajęła się rodzinnym biznesem, wprowadzając do niego nie tylko coraz szerszą gamę pyszności, ale i promując polską markę i polskie smaki na rynkach europejskich. Do Ani po dwóch latach dołączył jej brat Paweł i obecnie cukiernia Gmurczyk to firma prawdziwie rodzinna -- prowadzona zgodnie przez wspierającą się rodzinę Gmurczyków.

Każdego dnia, nasz wykwalifikowany zespół sporządza dla Państwa ciasta i ciasteczka jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości naturalnych produktów. Produkcja wszystkich ciast oparta jest tylko i wyłącznie na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach.

Od momentu swojego powstania do dziś nasza cukiernia ceniona jest przez swoich klientów przede wszystkim za przepyszny smak oferowanych produktów, które wyglądają tak samo dobrze jak smakują.

Nasze zaangażowanie w jakość widoczne jest w każdym z naszych pysznych, ręcznie wykonanych ciast. A nasza przyjazna obsługa sprawi, ze zechcesz jak najszybciej do nas wrócić!


Wymagania
  • TYLKO chęć do pracy
Oferujemy
  • bardzo dobre wynagrodzenie w zależności od doświadczenia pracownika
  • możliwość zamieszkania przy zakładzie bez opłaty
  • przeszkolenie, jeśli pracownik nie ma doświadczenia
  • umowę o pracę

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA

Oferta pracy na stanowisku: CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA w miejscowości: Stare Załubice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Gmurczyk Mirosław Gmurczyk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA, praca w Stare Załubice dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Gmurczyk Mirosław Gmurczyk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


PPHU Gmurczyk Mirosław Gmurczyk


Praca CUKIERNIK / POMOC CUKIERNIKA, Stare Załubice


.

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Stankiewicz

biuro@cukierniagmurczyk.pl

698891105

http://www.cukierniagmurczyk.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy