Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Kierownik produkcji

Data: 08-01-2019, do końca 23 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik produkcji.

Numer referencyjny: 051/PMA/037

Zadania:
  • Nadzorowanie i zarządzanie produkcją
  • Planowanie zadań i ustalanie priorytetów
  • Nadzór nad efektywnością pracy zespołu specjalistów
  • Motywowanie i wsparcie pracowników
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i udoskonaleń procesu produkcji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Doświadczenie w zarządzaniu licznym zespołem (ok. 50 osób)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość elementów termoformowalnych
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie ze specjalistycznej branży
  • Możliwość wdrażania nowych rozwiązań i udoskonaleń w ramach procesu produkcji i zarządzania zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy bazującą na zaufaniu i budowaniu długotrwałych relacji
  • Profesjonalne i całościowe wdrożenie w działalność firmy pod opieką managera
  • Miejsce pracy: Stargard
Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy stałej.
Agencja zatrudnienia nr 412.

Szukasz pracy jako Kierownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik produkcji w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik produkcji, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Kierownik produkcji, Szczecin

Inne ogłoszenia pracodawcy

Area Manager ds. Logistyki

Szczecin, kujawsko-pomorskie

Group Account Manager

Poznań, wielkopolskie

Team Leader

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy