C# Developer

Axamo Sp. z o.o. Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Klientem jest globalna, rozpoznawalna firma dostarczająca rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej. W związku z rozwojem biura w Krakowie, szukamy kandydatów - ambitnych absolwentów oraz doświadczonych Software Developerów, którzy dołączą do zespołu najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.


Kandydat będzie odpowiedzialny za:
• Projektowanie, implementację, testowanie i uruchomianie oprogramowania
• Przygotowanie dokumentacji technicznej projektu w języku angielskim
• Rozwijanie rozwiązań bazodanowych
• Wdrażanie autorskich rozwiązań wspomagających i nadzorujących procesy produkcyjne

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia informatyczne lub technicznego - preferowane kierunki: informatyka, automatyka
• Umiejętności programowania w środowisku .NET i znajomości języka C#
• Znajomości relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL) oraz języka SQL
• Praktyczna znajomość tworzenia aplikacji webowych (JavaScript, Razor, ASP.NET MVC, IIS)
• Umiejętności codziennej komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole (angielski B2), zdolności analitycznego myślenia i kreatywność
Dyspozycyjności umożliwiającej zagraniczne wyjazdy służbowe, kontrakty Klienta realizowane są m.in. w Chinach, Wietnamie, Indonezji, Brazylii, Meksyku, USA i Kanadzie a także w Europie. Zagraniczne delegacje stanowią ok. 30% czasu pracy. Długość kontraktów zagranicznych jest różna i wynosi średnio od 3 tygodni do 3 miesięcy. Nasz Klient pokrywa koszty zakwaterowania w hotelach min.3* za cały czas pobytu.

Mile widziane:
• Doświadczenia w budowaniu aplikacji dla środowisk Windows w oparciu o technologie Microsoft (systemy rozproszone i wieloprocesowe, WCF),
• Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu automatyki przemysłowej,
• Znajomość innych poza angielskim języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferta zatrudnienia:
• Wynagrodzenie podstawowe (w zależności od doświadczenia jest możliwość negocjacji wynagrodzenia) oraz motywacyjny system premiowy: premia roczna, cost of living, quality of living / dzień, premia rozruchowa/godzina. Niezależnie od premii rozruchowej, płatne są godziny nadliczbowe. Ponadto pracownikowi przysługuje również dodatek delegacyjny.
• A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do obiadów oraz przyjazną atmosferę pracy w globalnej firmie reprezentującej najwyższe standardy etyczne i jakościowe.

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako C# Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: C# Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako C# Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko C# Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.