Wyszukaj spośród 17462 ogłoszeń o pracę

Tester Oprogramowania - QAS

Data: 27-12-2018, do końca 6 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Tester Oprogramowania - QAS.

Opis stanowiska

O projekcie:
Projekty typu POC dotyczące szeroko pojętego AI.

Zaangażuj się w:

  • przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych (umiejętność automatyzacji testów z pewnością będzie Twoim atutem),
  • zgłaszanie błędów poprzez JIRA,
  • pracę w SCRUM.
Wykorzystaj:
  • swoje doświadczenie w testowaniu oprogramowania (min. 2 lata),
  • strukturalne i metodyczne podejście do testowania,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji oraz jej tworzenia,
  • doświadczenie w budowaniu planów testów na podstawie wymagań/specyfikacji,
  • wiedzę na temat testowania systemów biznesowych,
  • umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim,
  • dodatkowo: znajomość Selenium oraz Pythona/Javy a także SQL Server i/lub innych baz danych.
Skorzystaj z:
  • możliwości wyboru formy współpracy (UOP lub B2B),
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platform e-learningowych (Pluralsight i Treehouse),
  • karty Multisport, by zachować dobrą formę,
  • opieki medycznej Medicover, abyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • kursów językowych, żebyś czuł się swobodnie komunikując się w środowisku międzynarodowym,
  • naszej oferty finansowej - budżet do 12 000 zł netto miesięcznie na FV.

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia

Szukasz pracy jako Tester Oprogramowania - QAS

Oferta pracy na stanowisku: Tester Oprogramowania - QAS w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Tester Oprogramowania - QAS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Oprogramowania - QAS, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Tester Oprogramowania - QAS, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Java Developer Regular/Senior

Warszawa, mazowieckie

JavaScript Developer

Praca w mieście

Warszawa 354
Kraków 147
Wrocław 144
Poznań 89
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy