Kierownik serwisu (m/k)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kierownik serwisu (m/k)
Obowiązki:
  • planowanie pracy serwisu oraz odpowiednie prowadzenie go mając na celu maksymalizacje efektywności i rentowności,
  • przygotowywanie strategii rozwoju organizacji oraz bieżąca jej weryfikacja w odpowiedzi na zmiany,
  • weryfikacja realizowanych zadań, zwiększanie ich rentowności poprzez implementacje odpowiednich zmian,
  • efektywne zarządzanie zespołem (5) pracowników serwisu, oraz dbanie o ich stały rozwój i poszerzanie kwalifikacji,
  • odpowiednie reprezentowanie działu w kontaktach z kluczowymi klientami firmy,
  • analiza działań konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży elektronarzędzi,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • minimum dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania zaangażowania w zespole,
  • silna motywacja i nastawienie na cel,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
  • wysokie zarobki oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik serwisu (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik serwisu (m/k) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik serwisu (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik serwisu (m/k), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.