Senior Fullstack .NET Developer (Kendo UI)

Teamquest Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Nasz Klient to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniają ponad 300 specjalistów z całego świata pracując w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym.

Obowiązki:

  • praca przy kluczowych dla firmy projektach integracyjnych
  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań
  • programowanie rozszerzeń, raportów oraz interfejsów wymiany danych pomiędzy różnymi systemami np. ERP, WMS, B2B, B2C, EDI
  • dostarczanie obszarom biznesowym w firmie rozwiązań zgodnie z jasno określonymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku od 3 lat
  • bardzo dobra znajomość języka C#, ASP.NET Core i MVC
  • znajomość JavaScript oraz Kendo UI
  • zaawansowana znajomość MS SQL Server i języka SQL
  • umiejętność projektowania i modelowania struktur danych
  • umiejętność analizowania struktur dan
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • samodzielność i umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej, pisania przejrzystego kodu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy 100% zdalnej lub w komfortowym biurze w Pruszkowie (Warszawa)
  • możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań na rynku
  • pracę w bardzo komfortowych warunkach w Pruszkowie
  • szkolenia specjalistyczne
  • dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby firmy w Pruszkowie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Gdzie szukać pracy jako Senior Fullstack .NET Developer (Kendo UI)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Fullstack .NET Developer (Kendo UI) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Fullstack .NET Developer (Kendo UI) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Fullstack .NET Developer (Kendo UI), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.