Wyszukaj spośród 18268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Meer , Flandria
Data: 17-12-2018, do końca 4 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: BETONIARZA


Twoje zadania :

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie odpowiedzialność za cały proces produkcji prefabrykatów betonowych. W nowoczesnym i zmechanizowanym zakładzie będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn wylewających beton oraz operowanie suwnicą z poziomu roboczego.

Nasze wymagania względem Twoich kwalifikacji :

Oczekujemy, doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży prefabrykatów betonowych. Wymogiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego. Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd własnym samochodem, będzie to stanowiło dodatkowy atut.

W zamian oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Ponadto gwarantujemy trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę koordynatora.


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
15,27 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni


Szukasz pracy jako Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii w miejscowości: Meer jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii, praca w Meer dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie