Kierownik Zespołu Baz Danych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kierownik Zespołu Baz Danych
Warszawa
NR REF.: 1116134

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - jednego z największych dostawców technologii płatniczych, obecnego na polskim rynku od ponad 25 lat - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Zarządzanie działaniami zespołu i zasobami,
  • Wspieranie procesu dostarcza informacji o zmianach i projektach,
  • Współpraca z Architektami Danych , Analitykami Biznesowymi, Menedżerami Projektów i innymi Deweloperami, aby zapewnić terminową dostawę,
  • Zapewnianie poprawności procedur i ich sprawdzanie,
  • Wsparcie przy opracowywaniu pierwszej strategii, polityki, procedur i praktyk,
  • Zapewnienie standardów rozwoju oraz mentoring i coaching członków zespołu
  • Zapewnianie trzeciej linii wsparcia,
  • Realizacja wdrożenia architektury baz danych, zgodnie z architekturą rozwiązania, modelem danych, oraz wymaganiami biznesowymi
  • Zapewnianie innowacyjnych rozwiązań, dobrych praktyk i wysokiej wydajności na wszystkich szczeblach procesu tworzenia oprogramowania
  • Wdrażanie nowych i zmienianie istniejących obiektów baz danych, zgodnie z modelem danych i innymi specyfikacjami
  • Zapewnianie prawidłowości monitorowania, pod względem błędów w działaniu aplikacjach, wszystkich procesów baz danych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i wspieranie wszystkich powiązanych procesów technicznych
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej, dotyczącej architektury danych.
Wymagania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie w roli Team Leadera,
  • 8-10 lat doświadczenia w branży IT,
  • Znajomość języka angieskiego -> C1,
  • Znajomość ITIL-SQL -- Oracle,
  • Znajomość systemów korporacyjnych,
  • Znajomość zaawansowanych technologii,
  • Zdolność do pracy pod presją czasową,
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań równocześnie,
  • Efektywne zarządzanie swoim czasem pracy i pracowników podległych,
  • Utrzymywanie relacji w zespole,
  • Rozwój zespołu .
Oferujemy:
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta jest ważna jeszcze 1872 dni

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Zespołu Baz Danych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Zespołu Baz Danych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Zespołu Baz Danych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Zespołu Baz Danych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.