Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Starszy Prawnik - TAX

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 14-12-2018, do końca 9 dni

Dla naszego Klienta - renomowanej kancelarii prawnej, będącej członkiem sieci europejskich kancelarii poszukujemy osób na stanowisko: Starszy Prawnik - TAX.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • bieżące doradztwo z zakresu prawa podatkowego dla klientów kancelarii
  • przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów
  • udział w projektach z zakresu planowania podatkowego
  • udział w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi
  • koordynacja prac młodszych prawników
  • utrzymywanie kontaktu z klientami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - prawnicze, uprawnienia radcy prawnego, adwokata lub doradcy podatkowego
  • minimum 4-letnie doświadczenie przy doradztwie podatkowym w kancelarii lub firmie consultingowej
  • praktyczna, szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego (wszystkie podatki)
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań podatkowych
  • samodzielnośc, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • pracę w uznanym dziale podatkowym renomowanej kancelarii
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Szukasz pracy jako Starszy Prawnik - TAX

Oferta pracy na stanowisku: Starszy Prawnik - TAX w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Starszy Prawnik - TAX Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Prawnik - TAX, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HRK S.A

Praca Starszy Prawnik - TAX, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy