Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp

Brytyjski pracodawca,  zaufany klient Prowork.PL  rodzinna sieć  eleganckich domów opieki hrabstwie Shropshire w Anglii, zatrudni NIGHT RGN nurses . Głowne obowiązki to zapewnienie stałego wsparcia i pomocy w codziennych czynnościach pielęgniarki. Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i aktualne prawo wykonywania zawodu pielęginarki w UK - valid PIN number. Pracodawca, eksuzywnych domy opieki Residential & Nursing Homes w Hrabstwie Shropshire zapewnia pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy.  Jeśli potrafisz dobrze komunikować się  w j. angielskim i szukasz pracy jako pielęgniarka czy nursing assistant/ pomoc pielęgniarki - wykorzystaj swoje kwalifiakcje pielęgnarskie już dziś! Obecnie w Wielkiej Brytanii branża opieki medycznej stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę dla pielęgniarek i pielęgniarzy! Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w południowej i środkowej Anglii. Zapewniamy pomoc w znalezieniu stałej pracy w Wielkiej Brytanii na podsawie umowy o pracę i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zamieszkaj na stałe w UK i rozpocznij pracę jeszcze przed Brexitem!


Wymagania

angielski
wykształcenie pielęgniarskie - licencjat lub studia magisterskie
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako pielęgniarka  czy przejsciowo nursing assistant/ POMOC pielęgniarki ( pre-registred nurse - stawka 9.45 -11.95 funtów/godz)
gotowość do podjęcia pracy w Anglii/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim na czas nieokreślony mile widziane też pielęgniarki planujące lub będące w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich  NMC/ pre -registred NURSES. Po uzyskaniu rejestracji możliwość pracy jako pielęgniarka/ RGN Nurse> Rozmowa z pracodawcą na SKYPE. Termin rozpoczęcia pracy /do wyboru grudnia 2018 lub inne terminy od stycznia 2019.

 

Oferujemy

Stanowisko: Night RGN nurse w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36 - 44 godzin pracy tygodniowo/ zmiany nocne + mozliowść nadgodzin
Wynagrodzenie: od 16.45 funtów/ godz. brutto, 
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkania w rejonie pracy
Kontrakt z pracodawcą: kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Dodatkowe korzyści: płatne przerwy w pracy, 3% na fundusz emerytalny, nagdodziny dodatowo płatne 2-3 funty/godz.

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, POMOC pielęgniarki, opiekun osoby starszej, support worker/ opiekun  osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. 

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1988 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca night RGN nurse Anglia w Church Stretton od 16.45 gbp, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.