KELNERKA W RENOMOWANEJ RESTAURACJI NA STARÓWCE OD ZARAZ !

WYG HR Consulting Sp. z o.o. Gdańsk Wynagrodzenie do negocjacji

Agencja RECREW HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

Kelnerka w renomowanej restauracji na starówce!


Opis stanowiska


Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub w gastronomii
• sumienność
• pogodne usposobienie i przyjemna aparycja :)
• książeczka sanepidowska.

Wymagania

Praca polega na:
• obsługa klientów
• dbanie o porządek na stanowisku pracy
• zbieranie zamówień oraz podawanie do stolików.

Oferujemy:
• pracę w oparciu o umowę zlecenie z ZUS
• stawkę godzinową
• wysokie napiwki
• pracę w renomowanej restauracji na starówc

Oferujemy


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
gdansk@recrewhr.pl z numerem referencyjnym GDA/12/luk
Więcej informacji pod nr telefonu: 507 194 723

Prosimy o dodanie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako KELNERKA W RENOMOWANEJ RESTAURACJI NA STARÓWCE OD ZARAZ !

Jaka oferta pracy na stanowisku: KELNERKA W RENOMOWANEJ RESTAURACJI NA STARÓWCE OD ZARAZ ! w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WYG HR Consulting Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako KELNERKA W RENOMOWANEJ RESTAURACJI NA STARÓWCE OD ZARAZ ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KELNERKA W RENOMOWANEJ RESTAURACJI NA STARÓWCE OD ZARAZ !, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.WYG HR Consulting Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.