Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Kierownik Zakupów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 10-12-2018, do końca 5 dni

Dla naszego Klienta - państwowej firmy, która przechodzi proces reorgniazacji - poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zakupów.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • stworzenie procedur i zasad funkcjonowania działu zakupów
  • zapewnienie efektywnego procesu zakupu materiałów
  • tworzenie i realizacja polityki zakupowej spółki
  • analiza ofert handlowych
  • rozwijanie współpracy z dostawcami
  • akceptowanie wniosków zakupowych
  • negocjowanie stawek
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień
  • prowadzenie przetargów
  • analiza wydatków firmy pod kątem ich optymalizacji
  • nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim w dużej międzynardowowej organizacji
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • bardzo dobrej znajomości Ms Excel
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • umiejętności budowania zespołu i zarządzania grupą podległych pracowników
  • umiejętności podejmowania decyzji i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
Nasz Klient oferuje:
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nastawionej na sukces organizacji
  • pełny pakiet benefitów dodatkowych

Szukasz pracy jako Kierownik Zakupów

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Zakupów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Zakupów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HRK S.A

Praca Kierownik Zakupów, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy