Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki rezydencjonalnej /residential Care Home w Yorkshire zatrudni opiekuna/ care asistant z doświadczeniem i angielskim do opieki nad osobami starszymi. Dom opieki specjalizuje się w rezydencjonalnej opiece dla osób starszych. Lokalizacja: nadmorskie miasto Bridlington w Anglia.
Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie tuż obok miejsca pracy. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej i rozpocznij swoją karierę w branży opieka. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.


Wymagania

angielski 
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracyw Anglii na rok/ Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
doświadczenie na podobnym stanowisku jako opiekun osob starszych / inne doświadczenie związane z opieką.

Oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione min. 35 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.10 funtów/ godz. brutto, w zależności od dośiadczenie
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie obok miejsca pracy koszt 85 funtów/ tydz - za pokój dwuosobowy
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielegniarka, opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. Pielegniarki w trakcie rejestracji uprawnień w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC czy egzaminu językowego IELTS - oferty pracy przejściowo jako asystent pielęgniarki / nurse assistant i b. atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1857 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca opiekun seniora 8.10 gbp w Birdlington Yorkshire Anglia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.