Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE

Brytyjski pracodawca,  klient Prowork.PL  dom opieki dom w  pięknym nadmorskim Chichester w południowej Anglii, hrabstwo West Sussex, zatrudni personel z angielskim do opieki nad osobami starszymi jako care assistant. Praca opieka w domu opieki nad seniorami w CHICHESTER w Anglii + zapewnione zamieszkanie. Jeśli szukasz pracy w Anglii i chcesz zamieszkać w pięknym nadmorskim miasteczku nad zatoką Chichester, ta oferta jest dla Ciebie! Wyjedź do UK przed Brexitem i pracuj na starych zasadach!
Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w południowej i środkowej Anglii.


Wymagania

angielski
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE / lub osobiście jeśli mieszkasz w rejonie płd Anglii. W przypadku gdy kandydat posiada doświadczenie czy kwalifikacje NVQ 2 lub 3 opcja wyższego wynagrodzenia. Mile widziane osoby z wykształceniem pielęgniarskim w trakcie procesu rejestacji w NMC - możliwość zatrudnienia prześciowo jako nursing assitant i następnie jako pielęgniarka /RGN nurse.

 

Oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki w Chochester/ Płd Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36-42 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: od 8.00 funtów/ godz. brutto, 
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK
Ponadto na www.prowork.pl  inne oferty pracy w opiece na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, opiekun osoby starszej, support worker/ opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 530 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca Opiekun Anglia w Chichester 8.00 gbp/ godz PILNIE, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.