Wyszukaj spośród 24604 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

IT Support Specialist

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki , mazowieckie
Data: 03-12-2018, do końca 37 dni
Praca IT Support Specialist

IT Support Specialist
Ożarów Mazowiecki, Warszawa
NR REF.: 1115223

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z biurem w Ożarowie Mazowieckim - poszukujemy osoby na stanowisko: Technical Support Specialist.


Twoja Nowa Rola

Poszukiwana osoba dołączy do małego zespołu zapewniającego wsparcie techniczne pracownikom firmy – głównie w Polsce, z mniejszym udziałem wsparcia zagranicznych biur.

Główne zadania stojące przed zespołem to: pomoc w obsłudze głównych narzędzi Microsoft (Windows, Office, Skype), rozpoznawanie problemów sprzętowych i sieciowych, podstawowa obsługa narzędzi administracyjnych Microsoft (po wcześniejszym przeszkoleniu).

W zakres obowiązków standardowo nie będą wchodziły zaawansowane czynności związane np. z konfiguracją sieci czy zarządzaniem infrastrukturą IT, ponieważ za te czynności odpowiadają zagraniczne zespoły firmy. Jeżeli jednak kandydat chciałby rozwijać się w jednym z takich obszarów, istnieje możliwość odpowiedniego dostosowania zakresu odpowiedzialności i współpracy z tymi zespołami.

Twoje kompetencje

Poszukujemy Kandydatów z inicjatywą, którzy chętnie biorą odpowiedzialność. Ważna jest także umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji również ze współpracownikami z innych krajów.

Preferowani będą kandydaci, którzy posiadają doświadczenia w wykonywaniu podobnych zadań lub w innej pracy z klientem wewnętrznym.

Wymagana jest dostępność na pełen etat w standardowych godzinach roboczych, z możliwością małego dostosowania godzin pracy.

Ze względu na międzynarodowe aspekty pracy, konieczna jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Co zyskujesz?

Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem w powyższym zakresie (uzależnionym od umiejętności i doświadczenia), dodatkowo kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity związane z funduszem świadczeń socjalnych.

Dodatkowe Informacje

Wynagrodzenie: 5 000 – 6 000 PLN (brutto, umowa o pracę)
 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta odpowiada Twoim aspiracjom i umiejętnościom, zapraszamy do szybkiego aplikowania ze swoim aktualnym CV.

Oferta jest ważna jeszcze 37 dni


Szukasz pracy jako IT Support Specialist

Oferta pracy na stanowisku: IT Support Specialist w miejscowości: Ożarów Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy IT Support Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Support Specialist, praca w Ożarów Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie