Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia

Brytyjski pracodawca,  zaufany klient Prowork.PL  rodzinna sieć  eleganckich domów opieki hrabstwie Shropshire w Anglii, zatrudni nursing assistants do pracy jako pomoc pielęgniarki. Głowne obowiązki to zapewnienie stałego wsparcia i pomocy w codziennych czynnościach pielęgniarki. Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i  znajomość procedur medycznych. MIle widziane osoby posiadające kwalifikacje i wykształcenie pielegniarskie ( licencjat czy studia magisterskie) będące w trakcie procedu rejestarcji w brytyjskich izbach pielęgnarskich NMC bądź w trakcie przygotowania do egzaminu językowego IELTS czy OET wymaganego do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w UK ( valid PIN number). Pracodawca, eksuzywnych domy opieki Residential & Nursing Homes w Hrabstwie Shropshire zapewnia szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.  Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i szukasz pracy jako nursing assistant/ pomoc pielęgniarki - wykorzystaj swoje kwalifiakcje pielęgnarskie już dziś!  W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ. Obecnie w Wielkiej Brytanii branża opieki medycznej stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę dla pielęgniarek i pielęgniarzy! Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w południowej i środkowej Anglii. Zapewniamy pomoc w znalezieniu stałej pracy w Wielkiej Brytanii na podsawie umowy o pracę i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zamieszkaj na stałe w UK i rozpocznij pracę jeszcze przed Brexitem!


Wymagania

angielski (wystarczy komunikatywna znajomość)
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako nursing assistant/ POMOC pielęgniarki
gotowość do podjęcia pracy w Anglii/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim na czas nieokreślony 
preferowanie wykształcenie pielęgniarskie / mile widziane pielęgniarki planujące lub będące w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich  NMC /pre -registred NURSES. Po uzyskaniu rejestracji możliwość pracy jako pielęgniarka/ RGN Nurse> Rozmowa z pracodawcą na SKYPE. Termin rozpoczęcia pracy /do wyboru listopad lub inne terminy od stycznia 2019.
 

Oferujemy

Stanowisko: nursing assistant/ POMOC pielęgniarki w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36-45 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 9.30-11.45 funtów/ godz. brutto, 
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkania w rejonie pracy
Kontrakt z pracodawcą: kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Dodatkowe korzyści: płatne przerwy w pracy, 3% na fundusz emerytalny, nagdodziny dodatowo płatne 2-3 funty/godz.

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, POMOC pielęgniarki, opiekun osoby starszej, support worker/ opiekun  osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. 

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1865 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla asystenta pielęgniarki 9.30 -11.45 gbp/ Shropshire Anglia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Magazynier

Wrocław, dolnośląskie


Młodszy specjalista ds. Kontroli jakości

Nowa Wieś Lęborska, pomorskie