Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Praca Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019
Amerykańska rodzina zaprosi Au Pair  z prawem jazdy od stycznia 2019 na rok do opieki nad 2 dziewczynkami w wieku 3 i 6 lat. Au pair będzie zawozić dzieci do przedszkola, na zajęcia dodatkowe, pomagać w nauce. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Santa Barbara w Kalifornii. Opłacony przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1. Ponadto oferty wielu innych rodzin w USA oczekujących na Au pair m.in  z Filadelfii, Waszyngtonu, Chicago, Baltimore, Nowego Jorku, San Francisco, Los Angeles.

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • wiek 18-27 lat
  • prawo jazdy
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
  • ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
  • osoba wyjeżdżająca musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork-19 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad                 dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie          (własny pokój) i pełne wyżywienie.
Rozszerzone ubezpieczenie (bez żadnych dopłat!) POLISA na 1.000 000 USD                 ( 1mln usd)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
samochód do prywatnego użytku
bezpłatny kurs języka angielskiego
rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
 
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1709 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019 w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Gap year Au pair Kalifornia Santa Barbara styczeń 2019, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Sprzątanie biur w godz. 15-21

Szczecin, zachodniopomorskie


Brygadzista Cieśli szalunkowych, zbrojarzy

Skelleftea, Arlov, Boras, Stockholm, Goteborg, Orebro, Polska