Operator sprzętu

Tom Sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Grupę TOM tworzy w Polsce 5 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

"TOM" Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w związku z rozwojem Spółki poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na terenie fabryki w Poznaniu:


Opis stanowiska

Zadania:
- prasowanie i załadunek surowców wtórnych i odpadów;
- obsługa wózka widłowego;
- praca w systemie 3-zmianowym;

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe;
- sprawność fizyczna;
- zaangażowanie do pracy i proaktywna postawa;

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
- bezpłatne obiady w okresie zimowym (listopad-marzec)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator sprzętu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator sprzętu w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tom Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator sprzętu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator sprzętu, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Tom Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.