Pracownik produkcji - wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Brzeg Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy na stanowisku Pracownika produkcji.


Kandydacie, czy to o Tobie?

Posiadasz już pierwsze doświadczenia na produkcji lub chcesz dopiero je zdobyć? Jesteś dokładny, zaangażowany i szybko się uczysz? Jeśli tak – to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Zadania:

Do Twoich przyszłych zadań będzie należała obsługa maszyn w procesie produkcji, kontrola jakości bloczków i badanie ich parametrów.

Oferujemy:

Jako członek naszego zespołu zostaniesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Twoje wynagrodzenie początkowe to 2800 zł brutto/m-c. Będziesz pracował w systemie trzyzmianowym do poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwe nadgodziny).
Nie musisz posiadać doświadczenia na produkcji - wszystkiego Cię nauczymy, a Ty zdobędziesz dodatkowe uprawienia. Zależy nam na stałym zespole, dlatego po okresie próbnym masz możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta!

 

Dodatkowe informacje

Zyskaj z nami przyszłościowe zatrudnienie - APLIKUJ już teraz! Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! w miejscowości: Oława jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!, praca w Oława dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.