Kosmetyczka/Kosmetolog

Business Bridge Group Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - obiektu hotelowo - gastronomicznego - osoby do pracy, na stanowisku Kosmetyczka/Kosmetolog.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• dopasowywanie zabiegów kosmetycznych do potrzeb Klienta,
• wykonywanie zabiegów zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe,
• posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• cechuje Cię wysoka kultura osobista,
• lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej nasz Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie,
• pracę w prestiżowej firmie,
• możliwość rozwoju osobistego.

Gdzie szukać pracy jako Kosmetyczka/Kosmetolog

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kosmetyczka/Kosmetolog w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kosmetyczka/Kosmetolog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kosmetyczka/Kosmetolog, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.