Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy
Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy
Warszawa
NR REF.: 1114508

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora w Dziale Finansowym.


Od kandydatów oczekujemy:doświadczenia w obszarze administracji, doświadczenia w pracy z programem Ariba - warunek konieczny, bardzo dobra znajomość programu Excel, umiejętności analitycznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy, znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, wysokiej kultury biznesowej, nastawienie na realizację powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, otwartość na pracę w wielozadaniowym środowisku pracy, chęć ciągłego rozwoju.

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:profesjonalne administracyjne wsparcie przy procesie P2P, tworzenie zamówień zakupu w systemie, kontakt z dostawcami, tworzenie i aktualizowenie raportów finansowych,współpraca z innymi działami lokalnie i międzynarodowo.

Oferujemy:możliwość pracy w nowoczesnym biurze, międzynarodowym środowisku, profesjonalne wsparcie, szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjny pakiet benefitów.


Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania !

Oferta jest ważna jeszcze 1121 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator w dziale finansowym kontrakt 6 miesięcy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Senior Test Automation Engineer

Warszawa, mazowieckie


Conversion Manager

Warszawa, mazowieckie


Pracownik w Dziale Nabiał

Warszawa, mazowieckie