Senior Business Analyst

Teamquest Katowice Wynagrodzenie do negocjacji
Dla wiodącego europejskiego i światowego lidera w dziedzinie rozwoju, dostarczającego i wdrażającego innowacyjne, zaawansowane technologie informatyczne milionom klientów z sektora bankowego, handlu detalicznego, a także centrom logistycznym czy rozliczeniowym. Posiadającego ponad 130 biur na całym świecie, w których zatrudnia ok 25 000 pracowników, podzielonych na kilkunastoosobowe zespoły, podchodzącego indywidualnie zarówno do Klientów dostarczając im profesjonalne narzędzia, jak i do własnych pracowników poprzez zapewnianie indywidualnych ścieżek rozwoju dostosowanych do danej specjalizacji. Producenta bankomatów i systemów płatności, będącego partnerem 90 na 100 największych instytucji finansowych, działającego od ponad 63 lat na skalę międzynarodową, z czego 27 lat na Polskim rynku, gdzie utworzył już 3 międzynarodowe centra o zasięgu europejskim i globalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia konceptów i zasad systemowych
  • Znajomość technologii detalicznych oraz aplikacji detalicznych
  • Złożone techniki modelowania
  • Umiejętność tworzenia ekspertyz analitycznych i koncepcyjnych
  • Opanowane techniki planowania dokumentacji, analizy i zarządzania wymaganiami biznesowymi
  • Umiejętność analizy obiektowej
  • Zdolności administracyjne i sprawozdawcze
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Szkolenia językowe
  • Parking pod biurem wraz z parkingiem rowerowym
  • Prysznice w biurze
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-9:00)
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Świeże owoce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

  • Analiza stanu zastanego wraz z określeniem korzyści płynących z wdrożenia software'u
  • Zbieranie wymagań dla programistów
  • Określanie zasad projektowania i wdrażania
  • Mapowanie procesów biznesowych
  • Samodzielna agregacja danych, wraz ze sprawdzaniem czy zmiany funkcjonalne spełnią określone wymogi
  • Definiowanie kryteriów akceptacyjnych we współpracy z zespołem projektowym
  • Identyfikowanie obiekcji wraz z ich zbijaniem poprzez odpowiednią ich prezentację i tłumaczenie

Gdzie szukać pracy jako Senior Business Analyst

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Business Analyst w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Business Analyst Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Business Analyst , praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.