Lakiernik przemysłowy

Mega Partners Wijchen Wynagrodzenie do negocjacji

Mega Partners jest działającą na rynku polskim  licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762.

Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty,  zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.


Opis stanowiska

Branża: Lakiernicza 

Miejsce pracy: Holandia, Wijchen

Szczegóły Oferty: 
Malowanie natryskowe naczep i przyczep samochodów ciężarowych. Praca na nocnej zmianie w godzinach 14:45 - 23:30. Jeśli zarówno pracodawca jak i pracownik będą zadowoleni ze współpracy, istnieje możliwość zatrudnienia do końca 2017 roku. 

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: 

  • 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, 
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego, 
  • własny samochód na dojazd do pracy mile widziany, 
  • dobry stan zdrowia, 
  • posiadanie nowego dowodu osobistego lub aktualnego paszportu

Oferujemy

OFERUJEMY: 

  • wynagrodzenie wynosi 535 Euro brutto za tydzień (przy 40 h tygodniowo), 
  • praca na nocnej zmianie w godzinach 14:45 - 23:30, od godziny 16.30 płatne 116%, 
  • mieszkanie w pełni wyposażone, bezpłatne, 
  • ubezpieczenie płatne 18,47 Euro tygodniowo, 
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich


Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

 

Wymagane języki

angielski

niemiecki

holenderski


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik przemysłowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik przemysłowy w miejscowości: Wijchen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Mega Partners lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik przemysłowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik przemysłowy, praca w Wijchen dopasowana do Twoich wymagań.Mega Partners praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Mid Python Developer (Django)

Kielce, świętokrzyskie


ASP.NET Developer

Warszawa, mazowieckie


UI/UX Designer

Poznań, wielkopolskie


Node.js/Typescript Tech Lead

Rzeszów, podkarpackie