Wyszukaj spośród 17716 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Stażysta - branża HR

Data: 25-10-2018, do końca 53 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Stażysta - branża HR.

Numer referencyjny: RST/037/MAN

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces praktykantów, którzy wzbogacą nasze gdańskie Centrum Rekrutacyjne.

Podczas naszego stażu będziesz codziennie współpracować z Konsultantami w zakresie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Będziesz wykorzystywać swoją kreatywność podczas poszukiwań kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych, w tym platform LinkedIn oraz GoldenLine. Dowiesz się co to jest Direct Search oraz Boolean Search.

Krótko mówiąc - nauczymy Cię zawodu!

Nasze oczekiwania:

Nie mamy (prawie) żadnych wymagań!

Szukamy zmotywowanych studentów lub absolwentów zainteresowanych pracą oraz budowaniem swojej kariery w branży Human Resources. W codziennych zadaniach na pewno pomoże Ci komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, dobry język angielski (lub inny obcy) na poziomie B1/B2 i znajomość pakietu MS Office.

Oto, co oferujemy:

Podczas 2 miesięcznego bezpłatnego stażu zdobędziesz bogate doświadczenie w wiodącej agencji rekrutacyjnej na światowym rynku. Poznasz warsztat Rekrutera i dostaniesz szansę by samodzielnie realizować projekty rekrutacyjne. Dla najlepszych, po zakończeniu stażu, oferujemy zatrudnienie w naszej firmie.

Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Szukasz pracy jako Stażysta - branża HR

Oferta pracy na stanowisku: Stażysta - branża HR w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Stażysta - branża HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stażysta - branża HR, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie