Pracownik ds. Kancelaryjnych - Katowice

Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy osoby do w zakresie obsługi kancelaryjnej od zaraz do 31.12.2018, w przypadku kontynuacji projektu na okres dłuższy:

Pracownik ds. Kancelaryjnych

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenia na od zaraz do 31.12.2018r. z możliwością przedłużenia


Zakres czynności:

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- obsługa systemu obiegu dokumentów
- skanowanie, rejestracja, dekretacja dokumentacji,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- współpraca z firmami kurierskimi,
- rozdzielanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych,
- pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- wynagrodzenie 13,70 zł brutto za godzinę pracy,
- praca biurowa nie związana z telemarketingiem!

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat Agencji 10301


Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-121 Gliwice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ZoltOs.pl) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. ZoltOs.pl współpracuje ściśle z Agencjami Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa pracy, posiadającymi zróżnicowaną ofertę stanowisk, zatem podane dane osobowe będą udostępniane tylko i wyłącznie w sytuacji prowadzenia przez nie procesów rekrutacyjnych na konkretne stanowisko.
Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do ZoltOs.pl drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ZoltOs.pl prosimy o kontakt pod adresem email: rodo@zoltos.pl.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ds. Kancelaryjnych - Katowice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. Kancelaryjnych - Katowice w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ds. Kancelaryjnych - Katowice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ds. Kancelaryjnych - Katowice, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Business Development Manager

Katowice, śląskie


Praca za granica- montaż

Katowice, śląskie