Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę
Opis:

Gazeta Pomorska w związku z rozbudową Działu Sprzedaży zatrudni Konsultantów Telefonicznych

Chcesz pracować z młodymi i kreatywnymi ludźmi?

Nie masz doświadczenia, ale masz chęci do pracy?

Pragniesz się usamodzielnić i zarabiać na swoje wydatki?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK" to aplikuj do nas!:)

Wystartuj z nami w Dziale Sprzedaży i zostań Konsultantem w Gazecie Pomorskiej:)

Lokalizacja: ul. Focha 18, Bydgoszcz

Twoje zadania:

- przedstawianie rozwiązań reklamowych dla nowych i stałych Klientów

- udział w przygotowaniu „dodatków" ukazujących się na łamach Dziennika

- współpraca z nowymi i stałymi Klientami

- prowadzenie doradztwa w zakresie reklamy

Wymagania:

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, cenisz sobie świetną atmosferę w pracy i masz dobrą dykcję to dołącz do nas!:)

Oferujemy:

Co możesz zyskać?

- umowę o pracę (po miesiącu możesz ją otrzymać)

- motywacyjny system prowizyjny

- premie, nagrody w wielu konkursach

- pracę w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku

- wypady integracyjne z Ekipą;)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Aplikuj poprzez link: Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę

Gdzie szukać pracy jako Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gazeta Pomorska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Telefoniczny - Gazeta Pomorska - umowa o pracę, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Gazeta Pomorska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.