Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik przepakowywania leków

Data: 17-10-2018, do końca 64 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przepakowywania leków.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku bez weekendów
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • dogodną lokalizację z dojazdem liniami W, 69, 72 i 72D
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
Zadania:
  • składanie kartoników
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
Oczekiwania:
  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to już teraz wyślij swoje CV.

Szukasz pracy jako Pracownik przepakowywania leków

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik przepakowywania leków w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik przepakowywania leków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przepakowywania leków, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie