Wyszukaj spośród 18228 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 50 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Biura Rachunkowego, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej w Dziale Zadań Specjalnych

Osoba ta będzie odpowiedzialna, we współpracy z zespołem Księgowych, za prowadzenie pełnej księgowości międzynarodowych spółek pochodzących z różnorodnych sektorów.

Zatrudniona osoba będzie przygotowywała sprawozdania finansowe, raporty na potrzeby GUS i NBP, rozliczenia podatkowe, będzie również odpowiedzialna za przygotowywanie raportów oraz danych dla celów raportowych zgodnych ze standardami obowiązującymi w poszczególnych spółkach oraz za współpracę z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów.
Do zadań osoby na stanowisku Senior Accountant będzie należało delegowanie zadań i odpowiednie zarządzenie oraz nadzór nad pracą młodszych księgowych, a także stała współpraca i kontakt z obsługiwanymi Klientami. Ponadto, zatrudniona osoba będzie miała możliwość współpracy z wewnętrznym zespołem doradców podatkowych.

Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia w zakresie prowadzenia pełnej obsługi księgowej spółek, wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także praktycznej znajomości regulacji prawa podatkowego oraz zasad księgowości, ponadto istotna będzie dobra znajomość MS Excel.
Jest to idealna rola dla osoby posiadającej doświadczenie w pełnej obsłudze księgowej spółek, otwartej na zdobywanie doświadczeń w koordynacji pracy zespołu, poszukującej dalszego rozwoju w międzynarodowej, dynamicznej organizacji, działającej w oparciu o bardzo wysokie standardy.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów, możliwość pracy z dużymi firmami oraz miejsce pracy w centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 50 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie