Consumer Care Specialist (branża medyczna)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Consumer Care Specialist (branża medyczna)
Consumer Care Specialist (branża medyczna)
Warszawa
NR REF.: 1085403

Dla jednego z naszych Klientów -- firmy z branży Medical Devices -- poszukujemy osoby na stanowisko:

Consumer Care Specialist (branża medyczna)

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała telefoniczna obsługa pacjentów w zakresie proponowanych produktów firmy(zarówno połączenia wychodzące, jak i przychodzące), zbieranie informacji zwrotnych w przypadku korzystania z produktów medycznychfirmy, badanie potrzeb chorychoraz proponowanie konkretnych rozwiązań.

Poszukujemy kandydatów po dietetyce/ fizjoterapii/pielęgniarstwie/innych kierunkach medycznych, mających wiedzę z dziedziny anatomii, chętnych do telefonicznego budowania relacji z pacjentami, którzy z przyjemnością będą pomagać dzwoniącym pacjentom, zapewniając kompetentną informację i opiekę.

Osoba zatrudniona powinna posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i swobodę w prowadzeniu rozmów telefonicznych(poprawna dykcja, miły głos). Kandydaci powinni cechować się empatią, życzliwością, a także samodzielnością i umiejętnością rozwiązywania problemów.Wymagana średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiegooraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte na praktykach/stażach w szpitalach/przychodniach/gabinetach fizjoterapeutycznych.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach obsługi klienta, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus od sprzedaży)oraz opiekę medyczną.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: przełom września/października.

Oferta jest ważna jeszcze 2509 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Consumer Care Specialist (branża medyczna)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Consumer Care Specialist (branża medyczna) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Consumer Care Specialist (branża medyczna) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Consumer Care Specialist (branża medyczna), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.