Specjalista ds. pakowania

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Czym będziesz się zajmował?

Pakowaniem za pomocą maszyn - butelkowanie i puszkowanie

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy z maszynami/ narzędziami ( jeśli go nie masz - wystarczy , że lubisz majsterkować i uczyć się nowych rzeczy)
  • Mile widziane posiadanie aktualnej książeczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę w centrum Szczecina
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie: 3000zł-3300zł brutto na start +PREMIE
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz wiel innych!

Dodatkowe informacje

  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. pakowania

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. pakowania w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. pakowania Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. pakowania, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


DevOps AWS

Szczecin, zachodniopomorskie


Technical Business Analyst

Szczecin, zachodniopomorskie


DevOps Engineer

Szczecin, zachodniopomorskie