Front-End Developer

Teamquest Grodzisk Mazowiecki Wynagrodzenie do negocjacji
Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Software House, realizującego projekty dla dużych międzynarodowych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • 3- 4 lata doświadczenia w projektach webowych z użyciem JavaScript i aplikacjami typu SPA.
  • Dobra znajomość Aurelia.IO lub AngularJS (i ew. chęć migracji do Aurelia.IO)
  • Kooperacji z zespołem developerskim przy tworzeniu RESTful API
  • Umiejętność tworzenia odrębnych modułów funkcjonalnych oraz zorientowanie na tworzenie generycznych rozwiązań
  • Automatyzacja procesów wytwarzania (Jenkins / GIT / Swagger / unit testing)
  • Dobra znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3, AJAX),
  • Znajomość zagadnienia SEO dla aplikacji typu SPA będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w rozwiązaniach typu Cloud będzie dodatkowym atutem (AWS / Azure)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Duża komunikatywność
  • Samodzielność i pro-aktywność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca na najnowszych technologiach
  • Innowacyjny i pionierski projekt
  • Interesujący międzynarodowy zespół (New York, Warszawa, Londyn, Bukareszt, Hong Kong)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zapewnimy również wsparcie naszego zespołu tworzącego w Aureli do migracji (jeśli potrzeba)
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze;

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwijanie bibliotek mechanizmów SPA (Single Page App) na potrzeby projektu,
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu,
  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania.

Gdzie szukać pracy jako Front-End Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Front-End Developer w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Front-End Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Front-End Developer , praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.