Analityk Biznesowy IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Analityk Biznesowy IT

TWOJE ZADANIA:

  • Będziesz brał/a udział w procesie zbierania wymagań od klientów wewnętrznych oraz weryfikował/a je pod kątem możliwych rozwiązań
  • Będziesz definiował/a wymagania, analizował/a i dokumentował/a zapotrzebowania na nowe funkcjonalności zgłaszane przez klientów wewnętrznych
  • Będziesz wykonywał/a setup/ konfigurację nowych wymagań w bazie danych (SQL)
  • Ścisła współpraca z Zespołami Programistów i Testerów oraz dostawcami będzie Twoją codziennością
  • Będzie to również wychodzenie naprzeciw potrzebom biznesowym i sugerowanie nowych rozwiązań IT

WYSTARCZY, ŻE:

  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Masz oświadczenie w procesie zbierania i dokumentowania wymagań
  • Wiesz, jak wytwarzać oprogramowanie
  • Znasz relacyjne bazy danych i składni SQL pozwalające na swobodne pisanie zapytań
  • Znasz język UML
  • Lubisz współpracować, koordynować i wspierać działania biznesowe

BĘDZIE NAM MIŁO, JEŻELI POSIADASZ:

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

OTRZYMASZ OD NAS:

  • Stabilne warunki zatrudnienia -- umowa o pracę
  • „Welcome day" -- szkolenie wprowadzające do firmy dla nowych Pracowników,
  • Pakiet benefitów -- opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych super pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Oferta jest ważna jeszcze 1961 dni

Gdzie szukać pracy jako Analityk Biznesowy IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk Biznesowy IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk Biznesowy IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowy IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.