Spawacz MAG 135

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Spawacz MAG 135
Opis:

Dla naszego klienta - lidera w dziedzinie produktów i rozwiązań z sektora technologii przyjaznych dla środowiska - poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ.

Lokalizacja: Marki pod Warszawą

Wymagania :
- wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne,
- uprawnienia do spawania metodą MAG 135
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- dyscyplina i kultura pracy, bez nałogów
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- stawka godzinowa: od 15 do 20 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."


Aplikuj poprzez link: Spawacz MAG 135


Oferta jest ważna jeszcze 1233 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spawacz MAG 135

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz MAG 135 w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TEAM4SALES lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz MAG 135 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz MAG 135, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.TEAM4SALES praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.