Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE

Brytyjski pracodawca,  klient ProworkPL, sieć domów opieki w północnej Anglii zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w Scunthorpe, domu opieki dla pacjentów z demencją i innymi chorobami osób w podeszłym wieku. Obowiazki  jako pielęgniarka/ clinical lead nurse obejmują współpracę z główna pielęgniarką, koordynacja i wspieranie pracy pielęgniarek i personelu pomocniczego, nadzorowanie planu leczenia podległych pacjentów. Wymagane dobre doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku.
Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/rka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype. Praca dla pielęgniarek w UK od  pażdziernika 2018 i inne późniejsze terminy. Podejmij pracę  w północnej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka/ clinical lead nurse. 


Wymagania

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
2-3 letnie doświadczenie w samodzienej pracy w szpitalu czy domu opieki, w tym doświadzcenie związane z koordnacją pracy pielęgniarek, wspieranie pracy pielęgniarki oddziałowej.
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę w okresie przejściowym jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od  pażdziernika 2018 lub poźniejsze terminy 

Oferujemy

Stały kontrakt (etat 42 godziny tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 17.00 -17.34 funtów  brutto godz w zależnośći od Twojego doświadczenia / do ustalenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
Zamieszkanie: 1 miesiąc bezpłatne zamieszkanie. Pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak załatwic formalności i zdać egamin językowy IELTS dla pielęgniarek w UK?  Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 668 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


LEKARZ GINEKOLOG

Szczecin, zachodniopomorskie


Operator Monitoringu BMS

Warszawa, mazowieckie


Manual Software Tester

Wrocław, dolnośląskie


Senior DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie


Cieśla szalunkowy

Wrocław, dolnośląskie