Samodzielna księgowa

Lokalizacja:
Praca Samodzielna księgowa

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wprowadzanie danych do komputerowego systemu księgowego tj. zobowiązania, należności, księga główna,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i akredytyw,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • kompensowanie wzajemnych zobowiązań i należności,
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT,
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald z dostawcami i klientami,
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno- merytorycznym,
  • uzgadnianie stanów magazynowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów biznesowych,
  • udział w procesach zakończenia miesiąca i roku,
  • wsparcie przy sprawozdaniach finansowych.

  • Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
  • doświadczenie w księgowości min. 2 lata,
  • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność ich stosowania,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym programu MS Excel,
  • dobre umiejętności analityczne,
  • gotowość do nauki i poszerzania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko.
  • atrakcyjny pakiet socjalny, karty sportowe oraz pakiet medyczny.
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

    Gdzie szukać pracy jako Samodzielna księgowa

    Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielna księgowa w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Profix Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielna księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

    Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielna księgowa, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Profix Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.