Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Kraków Nowa Huta

Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej i gazowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób pełnych werwy, chętnie współpracujących z klientem, nastawionych na pozytywny kontakt z nim.

Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta

rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę na od zaraz do 28.02.2019r.

miejsce pracy - Kraków Nowa Huta


Zakres czynności:

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- obsługa systemu obiegu dokumentów
- udzielanie informacji połączone z bezpośrednią obsługą klienta w stacjonarnym punkcie (praca nie jest związana z telemarketingiem lub call center!!!)
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- zawieranie umów o dostawę energii elektrycznej lub gazu,
- pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,
  •  wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna i premia sprzedażowa,
  • praca biurowa połączona z obsługą klienta w stacjonarnym punkcie, nie jest związana z telemarketingiem!

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

2. Wyrażam zgodę na udostępnianie podanych przeze mnie moich danych osobowych Agencjom Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy ściśle współpracującym z ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-121 Gliwice w związku z realizowanymi procesami rekrutacyjnymi zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że niniejsza zgoda ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo do jej cofnięcia w każdym czasie.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Kraków Nowa Huta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Kraków Nowa Huta w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Kraków Nowa Huta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Kraków Nowa Huta, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.