Dowódca zmiany na obiekcie handlowym

Konsalnet Holding S.A. Wynagrodzenie do negocjacji

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania i obowiązki:

  • Dbanie o zapewnienie bezpieczeństwa na obiekcie
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur
  • Nadzorowanie podległych pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Ścisła współpraca z Dyrekcją Obiektu

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy
  • wiek do 55 lat
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferuję:

  • płatne szkolenie stanowiskowe
  • atrakcyjną stawkę
  • elastyczny grafik
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego parkietu ubezpieczeniowo- medycznego

CV wraz ze zdjęciem proszę o przesyłanie za pomocą formularza .

Gdzie szukać pracy jako Dowódca zmiany na obiekcie handlowym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dowódca zmiany na obiekcie handlowym w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dowódca zmiany na obiekcie handlowym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dowódca zmiany na obiekcie handlowym, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.