Pracownik na sali- sprzątanie

McDonalds Polska Wynagrodzenie do negocjacji

Szukasz firmy, w której wykorzystasz umiejętność budowania relacji i wrodzony optymizm? Chcesz rozwinąć umiejętność komunikacji i współpracy? Szukasz miejsca, w którym dostaniesz odpowiedzialne zadania i zaufanie ze strony przełożonych?
Witamy w zespole McDonald"s!


Za co będziesz odpowiadać?

-prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji
- zamiatanie, opróżnianie koszy, mopowanie
- czyszczenie stolików na sali i wokół restauracji
- czyszczenie tac do wydawania zamówień


Wymagania

Czego oczekujemy?
-otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
-nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej
-zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?
-elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)
-pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
-możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji
-uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)
-dodatkowo oferujemy pakiety sportowe (goFit oraz MultiSport), jak również cotygodniowe zajęcia na sali gimnastycznej (siatkówka, koszykówka)
-dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
-możliwość otrzymania darmowych biletów na wydarzenia kulturalne na terenie Łodzi
-imprezy integracyjne

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 miesiąca na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U. Aneta Czaplicka z siedzibą w Łodzi przy ul. Puszkina / r. Rokicińskiej zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik na sali- sprzątanie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik na sali- sprzątanie w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik na sali- sprzątanie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik na sali- sprzątanie, praca w dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.