Elektronik/ Doradca Techniczny

LeasingTeam Group Wynagrodzenie do negocjacji
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zadania:

• Wsparcie techniczne (przez telefon, mail) dla montażystów elektronicznych akcesoriów samochodowych (m.in. czujniki, alarmy, car audio, systemy lokalizacji)
• Tworzenie opisowej dokumentacji technicznej - instrukcji montażu;
• Sprawdzanie kompatybilności samochodów z produktami firmy.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie przy montażu instalacji elektrycznej w branży motoryzacyjnej/ produkcyjnej/ lub innej;
• Wiedza z zakresu budowy samochodów (elektroniki)
• Znajomość pakietu MS Office;
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• Mile dziane wykształcenie techniczne;
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie zadaniowe i uznaniowe;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elektronik/ Doradca Techniczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektronik/ Doradca Techniczny w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektronik/ Doradca Techniczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektronik/ Doradca Techniczny, praca w dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Junior Manual Tester

warsaw, mazowieckie


Obsługa klienta z j. niemieckim C1

Ełk, warmińsko-mazurskie