Zatrudnię pracowników sklepu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Zatrudnię pracowników sklepu
Opis:

Zatrudnimy pracowników do pracy na stanowiskach kasjerskich w sklepie znanej sieci marketów spożywczych. Praca na stanowisku kasjer-sprzedawca. Do obowiązków personelu sklepu należeć będzie obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej i terminala. Na miejscu zapewnione jest przeszkolenie ze sprzętu.

Wymagania:

Wymagania dotyczące pracowników to bezwzględnie pełnoletność i dyspozycyjność oraz książeczka sanepid. Mile widziana jest u kandydatów komunikatywność i umiejętność pracy z klientem. Poszukujemy osób sumiennych, gotowych podjąć pracę od zaraz.

Oferujemy:

Praca ma charakter stały. Zorganizowana jest w systemie zmianowym, stawka naliczana godzinowo. Oferujemy umowę zlecenie

Więcej informacji pod numerem: 505 085 933


Aplikuj poprzez link: Zatrudnię pracowników sklepu


Oferta jest ważna jeszcze 2683 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zatrudnię pracowników sklepu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zatrudnię pracowników sklepu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Dobra Praca lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zatrudnię pracowników sklepu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zatrudnię pracowników sklepu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Dobra Praca praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.