Pracownik pomocniczy do renowacji kontenerów mieszkalnych

LeasingTeam Group Wynagrodzenie do negocjacji
Rodzaj pracy: Praca za granicą

CPC Consulting Group agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

- prace fizyczne przy sprzątaniu oraz renowacji kontenerów mieszkalnych

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w szeroko pojętych pracach budowlanych
- chęci do pracy, dobra kondycja fizyczna
- gotowość do szybkiego wyjazdu

Uwaga: język niemiecki nie jest wymagany.

Mile widziane:
Możliwość wyjazdu własnym samochodem (proszę zaznaczyć to w cv).

Oferujemy

Oferujemy:

- wyjazd na podstawie transgranicznego delegowania (składki płatne w PL, podatki w DE)
- stawka godzinowa: 10,30 euro brutto/h
- praca przewidziana na 40-60 godzin w tygodniu (od poniedziałku do soboty)
- dodatek do zakwaterowania: 1,20 euro/godzina
- płatne urlopy (27 dni) oraz dni świąteczne przypadające w dni pracująceZgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy do renowacji kontenerów mieszkalnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy do renowacji kontenerów mieszkalnych w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy do renowacji kontenerów mieszkalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy do renowacji kontenerów mieszkalnych, praca w dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.