Stażysta/ka w dziale ciągłego doskonalenia produkcji

Gi Group Sp z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.


Szukasz pracy? Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Zakres obowiązków:

 1. prace biurowe w Dziale Ciągłego Doskonalenia Produkcji;
 2. czynny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych;
 3. przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
 4. używanie nowoczesnych narzędzi w zakładzie produkcyjnym;
 5. czynny udział w projektach i przygotowywaniu prezentacji.

Wymagania

Idealny kandydat:

 1. absolwent studiów lub w trakcie (kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)
 2. bardzo dobra znajomość Exela i PowerPointa;
 3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
 4. dyspozycyjność pon-pt;
 5. entuzjazm i motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych.

Oferujemy

Oferujemy:

 1. staż w ramach umowy zlecenia;
 2. możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu;
 3. udział w ciekawych projektach, szkoleniach branżowych;
 4. pracę w Piotrkowie Trybunalskim.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Celem uzyskania szerszych informacji zapraszamy na stronę https://pl.gigroup.com.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Stażysta/ka w dziale ciągłego doskonalenia produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Stażysta/ka w dziale ciągłego doskonalenia produkcji w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Stażysta/ka w dziale ciągłego doskonalenia produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stażysta/ka w dziale ciągłego doskonalenia produkcji, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu

Piotrków Trybunalski, łódzkie


Praca w ochronie Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, łódzkie